Systemy oddymiania

system oddymiania oferta

Oferujemy Państwu bezpieczne i funkcjonalne systemy oddymiania – czujniki i klapy dymowe, a także centrale oddymiania. To od nich w dużej mierze zależy życie i zdrowie ludzi znajdujących się w budynku. Dlatego są one jedną z najważniejszych instalacji, którą należy wprowadzić już na etapie projektu architektonicznego danego budynku. Oferowane przez nas systemy oddymiania cechuje przede wszystkim wysoka jakość i niezawodność. Gwarantują one wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej dla budynku i ludzi, którzy się w nim znajdują.


Gdy w budynku wybuchnie pożar, system oddymiania uruchomi się, a co za tym idzie, automatycznie otworzy wszystkie otwarcia klap dymowych lub okien, które wyposażone zostały w napęd. W ten sposób, cały powstały na skutek pożaru dym, ulotni się na zewnątrz.

ZOBACZ WIĘCEJ

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Jako firma z ponad 14-letnim doświadczeniem wiemy, jakich systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych brakuje dziś na polskim rynku. We Future Way Technology lubimy wyzwania. Nieustannie staramy się dostarczać kompleksowych rozwiązań wyposażenia przeciwpożarowego dla budynków. Zawsze stawiamy na gwarancję bezpieczeństwa i korzystny wynik dla obu stron. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.