Oferta

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo innowacyjne rozwiązania przeciwpożarowe, które charakteryzują się różną klasą odporności ogniowej: EI30, EI60, EI120. Nasze produkty pozyskujemy od czołowych producentów na rynku, którzy działają w branży ochrony przeciwpożarowej od wielu lat. Współpracujemy z Global System, ASSA ABLOY, MERCOR oraz ALUFIRE.

Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu zabezpieczenia w postaci bram, drzwi oraz kurtyn przeciwpożarowych w niestandardowych rozmiarach, a także systemów oddymiania, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Ponadto oferujemy Państwu profesjonalny montaż wykonywany przez wykwalifikowanych ekspertów oraz kompleksową obsługę serwisową w zakresie opieki nad prawidłowym funkcjonowaniem zakupionych u nas urządzeń.

Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo budynków komercyjnych, użyteczności publicznej, a także firm, dlatego oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania ppoż., które cechuje zarówno prostota i funkcjonalna niezawodność. Oferowany przez nas asortyment ma wszelkie niezbędne atesty, wraz z certyfikatami. U nas znajdą Państwo: drzwi i bramy przeciwpożarowe, kurtyny ppoż., a także klapy dymowe, centrale oddymiania oraz świetliki dachowe.

                                      Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.


BRAMY PPOŻ

KURTYNY PPOŻ

DRZWI PPOŻ

SYSTEMY ODDYMIANIA

brama mapa oferty

kurtyna mapa oferty

drzwi ppoż mapa oferty

system oddymiania mapa oferty

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Jako firma z ponad 14-letnim doświadczeniem wiemy, jakich systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych brakuje dziś na polskim rynku. We Future Way Technology lubimy wyzwania. Nieustannie staramy się dostarczać kompleksowych rozwiązań wyposażenia przeciwpożarowego dla budynków. Zawsze stawiamy na gwarancję bezpieczeństwa i korzystny wynik dla obu stron. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.