O firmie

Firma Future Way Technology  powstała  w 2009 początkowo jako spółka cywilna aby w 2017 przekształcić się w spółkę komandytową. W ciągu pierwszych 5 lat działalności na rynku firma stała się dynamicznie rozwijającym dystrybutorem  czołowych producentów systemów przeciwpożarowych w Polsce.

Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz świadomość iż najważniejsze jest zadowolenie naszego Klienta. Wiele zrealizowanych z sukcesem zleceń dla prywatnych Klientów i publicznych inwestycji ugruntowało pozycję naszej firmy na rynku usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej. 

Firma Future Way Technology gwarantuje kompleksową obsługę realizacji projektu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, transport, montaż oraz serwis montowanych urządzeń i instalacji. Posiadamy wszystkie, niezbędne dopuszczenia oraz certyfikaty do stosowania w budownictwie.

Lata działalności to ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma w 2020 otworzyła specjalistyczny sklep internetowy fwtech.pl z szerokim asortymentem systemów, oddzieleń i akcesoriów przeciwpożarowych.Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania z naszej oferty.

Karol Szołucha
Prezes zarządu

Beata Artysiewicz
Członek zarządu

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Jako firma z ponad 14-letnim doświadczeniem wiemy, jakich systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych brakuje dziś na polskim rynku. We Future Way Technology lubimy wyzwania. Nieustannie staramy się dostarczać kompleksowych rozwiązań wyposażenia przeciwpożarowego dla budynków. Zawsze stawiamy na gwarancję bezpieczeństwa i korzystny wynik dla obu stron. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.