Kurtyny przeciwpożarowe

kurtyna oferta

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również kurtyn przeciwpożarowych. Przedstawiamy Państwu kurtyny ppoż. o różnych klasach odporności ogniowej: EI30, EI60 oraz EI120. Kurtyny znajdują zastosowanie w wielu budynkach, jako wydzielenie stref dymowych. Ich zadaniem jest opóźnianie lub zapobieganie rozprzestrzeniania się dymu do innych pomieszczeń, lub stref w pomieszczeniach.


Nasze kurtyny dostarcza nam jeden z głównych producentów bram, rolet przeciwpożarowych oraz kurtyn dymowych i systemów przeładunkowych na rynku w branży ppoż.: Global System. Cechuje je przede wszystkim lekkość, niezwykła wytrzymałość i skuteczność, a możliwość łączenia modułowego pozwala na tworzenie zabezpieczenia z kurtyny o nieograniczonych wymiarach.

ZOBACZ WIĘCEJ

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Jako firma z ponad 14-letnim doświadczeniem wiemy, jakich systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych brakuje dziś na polskim rynku. We Future Way Technology lubimy wyzwania. Nieustannie staramy się dostarczać kompleksowych rozwiązań wyposażenia przeciwpożarowego dla budynków. Zawsze stawiamy na gwarancję bezpieczeństwa i korzystny wynik dla obu stron. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.